Nasz zespół

Zarząd

Adrian Lapierre
CEO / Założyciel

Adrian Lapierre_portretProgramista i architekt systemów informatycznych z 16-letnim doświadczeniem w branży IT. Pracował na kluczowych stanowiskach w znanych firmach takich jak: PZU S.A., Digital Media House, Izba Handlowa Euro. CIO w ChartSearch INC. Zarządzał zespołem w R&D oraz polską spółką córką ChartSearch INC, od początku jej istnienia. Ponadto jest wykładowcą Altkom Akademia, jednej z największych, polskich akademii szkoleniowych, gdzie uczy projektowania systemów IT, programowania oraz zarządzania projektem i zespołem projektowym.

Leszek Bednorz
Współzałożyciel, kierownik projektów

leszek bednorzLeszek zaczynał w PZU S.A., gdzie zdobywał doświadczenie, projektując — wraz z Adrianem Lapierre — nowy System Likwidacji Szkód (nie wspominając o innych aplikacjach dla tej firmy). W SoftProject, oprócz programowania w JEE i zarządzania głównym zespołem projektowym, Leszek jest zaangażowany w zarządzanie, projektowanie i wdrożenie systemów dla Narodowego Instytutu Dziedzictwa (w ramach projektu CARARE) oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Wykłada też w Altkom Akademii, gdzie naucza technologii informatycznych (Java, SPRING, HIBERNATE) i inżynierii programowania (zarządzanie testami, analiza obiektowa, UML).

 

Kluczowe osoby 

Grzegorz Chaś
Kierownik zespołu / projektant – programista JEE

Grzegorz ChaśW 2000 roku Grzegorz rozpoczął pracę jako programista C++ i Java. Aż do 2010 roku współpracował głównie z Polską Akademią Nauk (gdzie prowadził też działalność dydaktyczną) i IBM Poland (koncentrując się bardziej na programowaniu w J2EE). Od 2010 roku pracuje w SoftProject, gdzie zajmuje się programowaniem w Java, analizowaniem problemów oraz kontaktem z klientami.

Piotr Puchta
Starszy programista

Piotr zaczął w 2004 roku od założenia własnej, jednoosobowej firmy easyPoint, która skupiała się na projektowaniu i implementacji aplikacji sieciowych w PHP, NET oraz tworzeniu dokumentacji. Od 2011 roku Piotr pracuje nad integracją systemów napisanych w PHP z aplikacjami zewnętrznymi w Java, używając webservices. Ponadto jest odpowiedzialny za przygotowanie i edycję danych w języku Groovy.

Damian Zujewski
Webdeveloper / Mobile

Damian Zujewski
Pracę w naszym zespole rozpoczął w 2013 roku zaczynając w dziale obsługi klienta, dbał o kwestie organizacyjne oraz obsługiwał projekty firmy. Z czasem rozwinięte umiejętności programistyczne pozwoliły na zajęcie stanowiska webdevelopera. Damian tworzy również aplikacje mobline w popularnym frameworku Ionic

Rafał Cugowski

specjalista  Big Data / programista JEE

Zaczynał w firmie Altar Sp. z o.o., gdzie tworzył i modyfikował funkcjonalność aplikacji w języku C. Następnie Rafał nawiązał współpracę z Digital Media House, gdzie skupił się na programowaniu w Java, analizie, rozwiązywaniu problemów oraz kontaktach z klientem (dyskusje na temat aplikacji). Za to samo odpowiedzialny jest obecnie w SoftProject.