ChartSearch Business Intelligence – analiza danych tak łatwa jak korzystanie z sieci

ChartSearch to platforma analityczna, która ułatwia pracę z danymi. Umożliwia użytkownikom biznesowym bezpośrednie zadawanie zapytań, przy pomocy języka naturalnego, usuwając techniczną złożoność analizy danych. Klienci mówią o ChartSearch: Googling their data”.

Po zadaniu zapytania, platforma ChartSearch identyfikuje bazy danych, które mogą zawierać informacje poszukiwaną przez użytkownika. Aplikacja dynamicznie odnajduje i przetwarza dane, wykonując wszelkie niezbędne obliczenia. Ponieważ nasza technologia jest neutralna względem źródła danych, potrafimy integrować dane pochodzące z różnych systemów informatycznych i baz danych, łącząc je w miarę potrzeby, aby zapewnić najlepszy możliwy rezultat wyszukiwania. Dzięki narzędziu klasy business intelligence, jakim jest ChartSearch, otrzymujemy następujące korzyści:

  •  Analitycy mogą się skupić na wnioskach wynikających z danych, zamiast skupiać się na obliczeniu danych. Bardzo często, najwybitniejsze osoby w organizacji narzekają, że pobieranie i obliczanie danych trwa tak długo, że brakuje czasu na twórcze myślenie nad danymi.  Nasze rozwiązanie umożliwia znalezienie oraz obliczenie odpowiednich danych w kilka sekund, co pozwala analitykom skupić się tym, co naprawdę ważne.
  • Odbiorcy informacji otrzymują potrzebne dane szybszej. Ponieważ ilość i złożoność danych rośnie szybko, odbiorcy informacji często muszą czekać, aby otrzymać potrzebne dane od zapracowanych analityków.  Rozwiązanie stworzone przez SoftProject pozwala wydajnie dostarczyć im dane, ułatwiając prace analitykom lub umożliwiając odbiorcom danych łatwe wykonanie własnych analiz.

To wszystko w dwóch prostych krokach:

Krok pierwszy – zadaj zapytanie w języku naturalnym:

pytanie w języku naturalnym

Krok drugi – obejrzyj i dostosuj wyniki:

wyniki

Unikalne cechy platformy ChartSearch:

  • Działa z dowolną platformą bazodanową. Nie ważne czy dane są trzymane w bazie danych Oracle, MS SQL Server, MySQL, Postgres, czy dowolnej innej bazie danych. ChartSearch jest zaprojektowane tak, by współpracować z wszystkimi głównymi bazami i hurtowniami danych, komercyjnymi lub open-source.
  • Działa z dowolną strukturą danych. System potrafi analizować dowolne rodzaje danych, czy są to dane operacyjne (np. z systemów ERP/CRM), dane transakcyjne (np. dane z Point-of-Sale) czy też ankiety konsumenckie.  Jeśli dane posiadają jakąkolwiek strukturę i podlegają matematycznej analizie, ChartSearch może z nimi działać.
  • Zwraca informacje w sposób właściwy dla Twojej organizacji. Twoja organizacja jest unikalna, z unikalnym podejściem do danych. ChartSearch jest dostosowywane do Twoich potrzeb: zwraca informacje tak, jak Twoja organizacja tego potrzebuje.
  • Jednocześnie wspiera wiele źródeł danych. Często dane, które potrzebujemy analizować, występują w rozłącznych bazach danych o różnych strukturach, a może nawet na różnych platformach.  ChartSearch w sposób inteligentny łączy dane tak, aby zaprezentować je w sposób metodologicznie i technologicznie właściwy dla Twoich potrzeb.