Referencja UKE

UKE _01_aPod koniec ubiegłego roku zamówiliśmy w firmie SoftProject aplikację służącą do wypełniania wniosków elektronicznych. Chcieliśmy, by nasi klienci mieli taką możliwość, posługując się popularnymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak: komputer osobisty, smartphone czy tablet ( a przy tym działającymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych).

Aplikacja została wykonana szybko, bez problemów i terminowo. Należy podkreślić, że zamówienie realizowane było w gorącym przedświątecznym okresie. Współpraca układała się bardzo dobrze, komunikacja między firmami była aktywna i rzeczowa. Specjaliści SoftProject wykazali się pełnym zrozumieniem naszych potrzeb, doskonale przełożyli nasze wymagania na gotowy produkt. W czasie całego projektu mogliśmy liczyć na aktywną współpracę ze strony SoftProject, który przy okazji wykazywał się inicjatywą i doradzał nam różne rozwiązania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy — to zespół specjalistów, który doskonale poradzi sobie z trudnymi wyzwaniami pod względem technicznym i czasowym. Aplikacja, którą otrzymaliśmy, działa doskonale. Dzięki zaangażowaniu SoftProject jest bardzo ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Nie osiągnęlibyśmy tego do bez ich pomocy.

Zastępca Dyrektora

Marian Kornaszewski