O nas

page3-img1

Dbamy o naszych klientów

Nasz proces wytwórczy zakłada ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie projektu. Poprzez dostarczanie prototypów oraz wytwarzanie w cyklach iteracyjnych, klient ma gwarancję otrzymania produktu idealnie dostosowanego do swoich potrzeb.

Napisz do nas

page3-img2

Zawsze w awangardzie technologii

Poświęcamy wiele czasu na naukę, rozwój i wdrażanie najnowszych rozwiązań informatycznych. Nasze portfolio zawiera zarówno aplikacje mobilne na Apple iOS i Android, rozwiązania SOA realizowane w JEE, jak i projekty w Adobe Flash i Flex.

Zobacz nasze portfolio

page3-img5

Konsultacje i szkolenia

Nasz zespół ekspertów składa się z pracowników naukowych oraz doświadczonych instruktorów, współpracujących z największymi firmami szkoleniowymi na polskim rynku. Możesz skorzystać z naszej wiedzy w ramach konsultacji oraz szkoleń.

Zapoznaj się z ofetą konsultacji


page3-img4

Nasi ludzie

Od początku wiedzieliśmy, że odpowiedni zespół to największy kapitał. Nasza kadra została dobrana pod kątem doświadczenia, jak i cech charakteru. Trzon kadry stanowią programiści z kilkunastoletnim stażem, pracownicy akademiccy, analitycy oraz doświadczeni testerzy.

Dowiedz się więcej


page3-img2a

Rozsądna polityka cenowa

Miarą naszego sukcesu jest sukces naszych klientów. Udało nam się ograniczyć wszystkie koszta organizacyjne do minimum, tak aby gwarantując konkurencyjne ceny jednocześnie ciągle zapewniać wysoką jakość naszych produktów.

Zapytaj o ofertę

page3-img6

Jakość przede wszystkim

Nasze produkty to nasza wizytówka. Zawsze wkładamy maksimum starań w to, aby efekty naszych prac spełniały najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa, jakości kodu, dokumentacji oraz przejrzystości procesów zarządzania. Spokojny sen naszych zleceniodawców jest tego wyznacznikiem.

Nasze projekty


>tło1

Jesteśmy zawsze w awangardzie

technologicznych rozwiązań.