Młodszy Programista JAVA / JEE – Warszawa, Łomianki, Lipno

SoftProject SI Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania dla korporacji i instytucji publicznych głównie na rynku warszawskim.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, szeregiem projektów realizowanych na rynki międzynarodowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszych programistów Java.

Młodszy Programista Java

Miejsce Pracy: Łomianki p. Warszawą lub Lipno w woj. Kujawsko – Pomorskim / możliwość pracy zdalnej

Opis Stanowiska

Osoba zatrudniona, po uprzednim przeszkoleniu, będzie członkiem jednego z kilku zespołów projektowych odpowiedzialnych za rozwój aplikacji internetowych bądź aplikacji mobilnych.

Wymagania:

  • znajomość programowania w dowolnym języku (mile widziana znajomość Javy lub innego języka obiektowego).
  • podstawowa znajomość zasad HTML oraz CSS
  • podstawowa znajomość SQL
  • mile widziana znajomość technologii JavaScript.
  • otwartość na nowe technologie i zdolność do szybkiej nauki i kreatywnego myślenia.
  • samodzielność, skrupulatność i terminowość
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość języka angielskiego

Wybranym osobą oferujemy:

  1. Możliwość  bardzo szybkiego rozwoju zawodowego i nauki najnowszych technologii.
  2. Opieka bardzo doświadczonych programistów
  3. Wsparcie w rozwoju indywidualnych zdolności oraz zaplanowanie ścieżki kariery
  4. Praca w młodym i bardzo kreatywnym zespole
  5. Możliwość pracy zdalnej
  6. Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Na zainteresowanych czekamy pod adresem: office@soft-project.pl